środa, 11 listopada 2015

Joga na własną rękę


Zasadniczo zajęcia z jogi są proponowane przez różne ośrodki, przez różne kluby. Sam osobiście chciałem spróbować czym jest joga, ale pewne okoliczności sprawiły, że nie miałem możliwości uczestniczyć w żadnych zorganizowanych zajęciach. Jednakże słyszałem o tym, że jogę można ćwiczyć także na własną rękę i mój przykład pokazuje, że nie jest to nic trudnego. 

Zaopatrzyłem się tylko w dobry poradnik do jogi i każdego dnia co najmniej kilka minut poświęcam właśnie na to, aby ćwiczyć jogę we własnym domu, aby oddawać się medytacji. Co mi to daje? Wiele dobrego zarówno dla mojego ciała jak i dla mojego ducha, a więc tym samym jogę polecam każdemu, nawet tę stosowaną we własnym domu.

2 komentarze:

  1. Ja uważam, że joge można ćwiczyc samemu w domu, jak najbardziej, ale dopiero, jezeli wczesniej nabierzemy doświadczenia pod okiem instruktora. Tu liczy sie każdy szczegół w pozycji i tylko instruktor może nas właściwie ustawić. Pozdrawiam :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Ja uważam, że joge można ćwiczyc samemu w domu, jak najbardziej, ale dopiero, jezeli wczesniej nabierzemy doświadczenia pod okiem instruktora. Tu liczy sie każdy szczegół w pozycji i tylko instruktor może nas właściwie ustawić. Pozdrawiam :)

    OdpowiedzUsuń